~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Pravidla

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla   Pravidla EmptySeptember 21st 2012, 17:57


pravidla


klikněte zde pro bližší informace o tomto tématu

I. VŠEOBECNÁ PRAVIDLAI II III IV
1.
Všichni se navzájem budeme respektovat, což znamená, že zde nechci a nebudu tolerovat jakékoli rasistické, homofobní nebo pohlavně založené vulgarismy a jiné urážky. Další věcí je, omezte veškeré hádky a potyčky, je rozdíl mezi inteligentní výměnou názorů a hádkou burcující celé fórum.

2.
Jako spam je na stránce obecně považován buď double post (tzn. dva příspěvky za sebou od stejného uživatele) a nebo příspěvky, které nemají žádnou informační hodnotu a v daném tématu doslova pozbývají smysl. Je tedy zakázáno jakkoli spamovat, kromě místností na to určených samozřejmě.

3.
Je zakázáno jakkoli odesílat reklamu na jiná fóra s tematikou textových her, ať už formou klasického příspěvku, osobních zpráv či jakkoli jinak. Takové chování je povoleno pouze v případě, že to má uživatel dovoleno od administrátora, jinak se takové chování trestá permanentním banem na IP adresu a případným smazáním veškerých charakterů spojených s účtem.

4.
Je zakázáno jakkoli obtěžovat hráče fóra skrze jakýkoli komunikační prostředek našeho fóra (tzn. osobní zpráva). Stejně tak není dovoleno odesílat jakoukoli formu nevyžádaného či pornografického obsahu skrze komunikační prostředky zde na fóru! Takové chování je trestáno IP banem v délce trvání sedmi dnů.

5.
Rozhodnutí administrátora dokáže vyvrátit pouze další administrátor, moderátor či kdokoli, jehož funkce a pravomoce určitým způsobem zasahují do administrace fóra. V případě, že se na názoru shodne nadpoloviční většina hráčů mohou též hráči ovlivnit rozhodnutí administrátora.

6.
Je zakázána jakékoli forma multiaccountu (tzn. že má jeden člověk na fóru více účtů) z důvodu omezeného počtu charakterů pro jednoho člověka, který má svůj specifický důvod. Pokud bude zjištěna jakákoli forma multiaccountu, tak to bude trestáno smazáním jednoho ze dvou účtů i s veškerými charaktery a banem na druhý účet po dobu sedmi dnů!

7.
Zachovávejte úctu vůči starším a zkušenějším hráčům, a to jak ve hře, tak i mimo ni. Hlavní administrátor je velice ctižádostivý člověk a určitě ani žádný jiný hráč nemá náladu pozorovat jak se nováček povyšuje nad ostatní, každý by měl mít alespoň základní úctu vůči ostatním, jinak to nemusí dopadnout dobře.

8.
Administrátor je též jen člověk, který má stejné povinnosti jako ostatní a má i vlastní život. Vše má však své hranice, takže pokud do sedmi kalendářních dní od akce neprovede administrátor svou povinnost (odepsání, schválení charakteru, schválení jutsu a tak podobně), hráč má právo podat stížnost, na kterou administrátor musí, či by minimálně měl reagovat neprodleným provedením zanedbané povinnosti. Pokud se tak nestane, za každý následující týden, ve kterém administrátor svou povinnost nevykoná má hráč právo nárokovat si jednu techniku úrovně C pokud je charakter genin, jednu techniku úrovně B pokud je jonin.

9.
Pokud je uživatelský účet (ÚČET, nikoli CHARAKTER) neaktivní po dobu delší či rovnou třem týdnům, automaticky se účet stává neaktivním a veškeré charaktery a herní informace náležející tomuto účtu jsou kvůli absenci ukončení hry ze strany uživatele ponechány v rukou administrátorů.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Pravidla

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Obecné Informace :: Základní Informace-